APK JUST
Home  ⇝ Racing ⇝ Free Asphalt 8 – Car Racing Game New 2022
Free Asphalt 8 – Car Racing Game New 2022

Free Asphalt 8 – Car Racing Game New 2022

  • 74%
74 (986)
Background Free Asphalt 8 – Car Racing Game New 2022

Ücretsiz Asphalt 8 – Araba Yarışı Oyunu Yeni 2022

Gameloft’un asfalt serisinin bir parçası olan asfalt 8, 300 sertifikalı otomobil ve motosiklet hareket dolu yarışa, yetmiş beş piste ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı moda sahiptir. Bu arcade otomobil yarışı adı, evli olmayan ve çok oyunculu yarış modları sunar.

Otomobile atlayın ve bu yarışa katılın. Nevada çölünden tokyo sokaklarına kadar senaryoları ve manzaraları keşfedin. Farklı yarışçılar ile yarışın, özel zorluklara ve kısıtlı süreli etkinliklere katılın. Otomobilinizi hazırlayın ve asfaltta süzülün.

sertifikalı lüks otomobiller ve bisikletler
asfalt 8’de, asfaltta güç, drift ve kontrol için donatılmış üç yüzden fazla aşırı performanslı araba ve bisikletle hızlı bir yarış keyfi yaşayabilirsiniz. Lamborghini, bugatti, porsche ve çok daha fazlası gibi en iyi lisanslı otomobil üreticilerinden lüks modeller ve çok çeşitli yarış motosikletleri. Diğer yarışçılardan uzak durun, yarış arabalarını ve motosikletleri kişiselleştirin ve düzenleyin. Aşırı lüks otomobiller, özel sürüm arabalar edinin ve özel dünyaları ve durumları keşfederken akışa devam edin.

yarışçı avatarlarını kişiselleştir, kişiselleştirilebilir yarışçı avatarını
yarat! Karışık şekilli giysiler amfi; aksesuarlar, sadece arabanıza uygun olanı seçin ve özel yarış modanızın parlamasına izin verin!

asfaltla havalan 8
Aracınız veya motosikletinizle birlikte yerçekiminden çıkıp gökyüzüne sıçrarken rampalara çıkın ve yarışı fiziğin sınırlarını aşın. Diğer yarışçılara karşı veya tek katılımcı modunda yarışan varil ruloları ve vahşi 360° atlamalar gerçekleştirin. Hızınızı en üst düzeye çıkarmak için otomobilinize veya bisikletinize akrobasi hareketleri çekerken bile havada manevra yapın.
ekran üstü simgelerinizi ve kontrollerinizi yeniden düzenleyebileceğiniz özelleştirmeyi yönetin. Her yarışı kazanmak için oyunu hangi şekilde oynamanın size uygun olduğuna karar vermek!

Acil yarışçılar için içerik malzemesinin sonsuz dolaşımı,
daha fazla içerik malzemesinin sık sık güncellenmesiyle birlikte tam asfalt 8 sporunu deneyimliyor. Motorlarınızı geliştirin ve yarış performansınızı yükseltin!
olağanüstü mevsimler oynayın, etkinliklerde kalın; Yarışa yeni bir soluk getirmek için birçok farklı modu kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Sporda günümüzün birçok otomobiline veya motosikletine erken giriş hakkını içeren sınırlı süreli kupalarda doruk ödülleri kazanın.

Asphalt 8 – Araba Yarışı Oyunu Apk modu

Sınırlı süreli yarış durumlarında puan kazanmak ve ödülleri kazanmak için diğer oyunculara karşı yarışın. Savaşan taraflarınızı yenin, konumlarınızı koruyun; nabzını yükselten yarışınla eğlen!
_____________________________________________
bizi sosyal medyada takip etmeyi ihmal etmeyin
: discord: https://gmlft. Co/a8-dscrd
fb: https://gmlft. Co/a8-facebook
twitter: https://gmlft. Co/a8-twitter
instagram: https://gmlft. Co/a8-instagram
youtube: https://gmlft. Co/a8-youtube

http://gmlft adresindeki yasal web sitemizi ziyaret edin. Co/website_tr
http://gmlft adresindeki yeni bloga bir göz atın. Ortak/ilgili

Bu uygulama, uygulama içinde sanal öğeler satın almanıza izin verir ve sizi bir üçüncü taraf web sayfasına yönlendirebilecek üçüncü doğum günü partisi reklamları içerebilir.

gizlilik politikası: http://www. Gameloft. Com/tr/privateness-bildirim
kullanım koşulları: http://www. Gameloft. Com/tr/situations-of-use
, vazgeçilen kullanıcı lisans anlaşması: http://www. Gameloft. tr/tr/eula

Developer
OS
Version
Update
Genre
PlayStore
Download Links
Download Now
Join Telegram Channel
Safety Check:

Free Asphalt 8 – Car Racing Game New 2022 has been tested and does not contain any viruses!

APKJUST.COM checks every game and apps, goes through a long check for performance, each mod contains a lot of useful features that will simplify your apk

No Comments

 avatar